ActivInspire'ı Facebook'tan Takip EdinActivInspire'ı Twitter'dan Takip Edin

Planet EN - Ürün Videosu ActivInspire 1.5 ve Michelangelo

Başlık
Planet EN - Ürün Videosu ActivInspire 1.5 ve Michelangelo

Açıklama
Gelişmiş kalem ve dokunmatik özelliğiyle artık ActivInspire, öğretmenlerin ve öğrencilerin sunumun ötesine geçmesini ve gerçek dünya araçlarını kullanarak sayfayla etkileşim kurmasını sağlıyor.

ActivInspire, 21. yüzyıl öğrenme deneyiminin temelidir. Sınıfta kullanım için tasarlanmıştır ve öğretmenlerin interaktif bir tahtada derse yön vermesini sağlar.

Zengin, güçlü aktivitelerle dolu dersler hazırlayın ve öğrencileri, grupları ve tüm sınıfı Öğrenme Değerlendirmesi çalışmalarıyla destekleyin.

Yaşa uygun arayüz seçeneğiyle ActivInspire, öğretmenlere zengin bir dizi eğitim aktivitesi, araçlar, resimler, sesler ve şablonlara erişim imkanı tanır. Ayrıca Promethean Planet'ta çok sayıda ek kaynak bulunmaktadır.

Artık gelişmiş kalem ve dokunmatik özelliği (ActivBoard 500 Pro kullanıcıları için) ve yeni matematik denklem düzenleyicisi fonksiyonu, yeni bir öğrenme dünyası fırsatlarına kapı aralıyor.

ActivInspire'ı Yükle
Matematik Denklemleri Desteği

Matematik Denklemleri Desteği

ActivInspire, denklemler oluşturmak ve bir sunuma eklemek veya ActivExpression ile birlikte kullanmak için kullanımı kolay bir denklem düzenleyici sağlamaktadır. Düzenleyici, denklem oluşturmak, düzenlemek ve görüntülemek için gereken tüm yapı taşlarını sağlamaktadır. Semboller yazabilir veya yaygın olarak kullanılan matematik denklemlerini kullanabilirsiniz.

Asya Dilleri Dikey Metin Desteği

Asya Dilleri Dikey Metin Desteği

Yeni bir dikey metin kutusu özelliği Japonca, Sadeleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince'yi desteklemektedir. Ayrıca aynı sayfada hem yatay hem dikey metin olan bir sunum oluşturabilirsiniz.

Dahili Web Tarayıcısı

Dahili Web Tarayıcısı

Yeni Dahili Web Tarayıcısı, çoğu web sitesinin sunduğu "dahil etme" fonksiyonunu kullanarak bir sunuma doğrudan web sitelerinden içerik aktarmanızı sağlar. Bunun avantajı, veriyi yüklemek ve lokal olarak saklamak yerine içerik ve veri "akışı" sağlama seçeneğine sahip olmanızdır. Bu özellik, telifsiz içeriğe bir pencere açmaktadır. Sunuma dahil ettiğiniz kaynağın yüksekliği, genişliği ve konumunu kontrol edebilirsiniz.

Ve daha fazlası...……

Ve daha fazlası …

  • ActiView'ı ActivInspire'da yönetme
  • ActivInspire'da yeni ActivProgress sekmesi
  • Gelişmiş Öğrenci Yanıtlama Sistemi (LRS) entegrasyonu
ActivInspire'ı Yükle
Ürün dosyasını yükle
ActivInspire Professional Edition’a yükseltme için oturum açmanız gerekmektedir.
activinspire-footer
United States
© 2015 Promethean Limited. All Rights Reserved.

Promethean Planet

Close [x]
Welcome
Take me to: